03 Octombrie, 2022

Info titlu stanga

Adresa: Str. Arcului nr. 8, Constanța

Info titlu dreapta

Telefon: 0341427405
e-mail: sc37cta@yahoo.com

 Descarca documentul : Personalul Scolii

 

                                       

 

       Şcoala Gimnazială Nr.37 Constanţa

Str.Arcului nr.8, Cartier KM 4 - 5

Tel./fax:0341-427405

E-mail:Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

 

         

 

 

                                      Personalul Școlii Gimnaziale nr. 37 Constanța

 

1

Comisia metodică a învățătorilor:

Deaconeasa Veronica PREG. A

Ali Imra- PREG. B

Jagura Olimpia – PREG. C

Doroș Corina – PREG. D

Stancu George – I A

Grumăzescu Silvica – I B

Petre Georgeta - I C

Alexandrescu Daniela I D

Marin Georgiana – II A

Buțu Mirela – II B

Făget Cristina Mihaela - II C

Balotă Viorica - II D

Ciucă-Banucu Cosmin – III  A

Brighilă Silvia –  III B

Găzdaru Elena – III  C

Iancu Liliana –  III  D

Dinescu Laura Magdalena – IV A

Buruiană Camelia – IV B

Zaharia Alina Manuela – IV C

Cojocaru  Elena – IV D

2

Comisia metodică a diriginților:

Florescu Mihaela  V A

Pătrașcu Neli Claudia V B

Gheorghiță Mioara V C

Eftimie Mihaela V D

Refi Nirvana- VI A

Georgescu Violeta- VI B

Iordache Simona Nicoleta- VI C

Minciu Nicoleta- VI D

Orzaru Alina- VII A

Manole Mihaela – VII B

Negrușer Niculina - VII C

Constantin Gabriela – VII D

Florea Mihaela – VIII A

Proca Elena Maria – VIII B

Achim Diana – VIII C

Herciog Dorina – VIII D

3

Comisia metodică a profesorilor de  Limbă şi comunicare/ Catedra de lb.română şi lb.maternă turcă/Catedra de limbi moderne

Achim Diana

Eftimie Mihaela

Marcoşanu  Iuliana

Radu Liliana Simona

-  Mocanu Vasile

-  Jianu Cătălina

-  Popa Ana Maria

Omer Ozgean

Orzaru Alina

Apostu Corina

Florescu Mihaela

Refi Nirvana

Stan Carmen Iuliana

4

Comisia metodică a profesorilor de  Ştiinţe/Catedrele de Matematică, Fizică,Chimie,Biologie,Educ.tehnologică şi informatică

Constantin  Gabriela

Proca Elena Maria

Fulga Nicoleta

Ocnărescu Viorel

Tănase Daniela

Florea Mihaela Cristina

Negruşer Niculina

Giurcă  Viorica

5

Comisia metodică a profesorilor de Om şi societate/ Catedrele de Istorie şi C.Civ.,Geografie şi Religie 

Gheorghiţă Mioara

Caraman Cristina

Dascălu Vicenţiu Armand

Minciu Nicoleta

Herciog Dorina

Iordache Simona Nicoleta

Pătraşcu Neli Claudia

6

Comisia metodică a profesorilor de  Arte şi Educaţie fizică/Catedrele de Arte(ed.muzicală şi ed.plastică) şi Educaţie fizică

Gurău Alexandrina Roxana

Mirescu Tudor

Georgescu Violeta

Abramiuc Alexandru Doru

Agiacai Onal

Constantinescu Anca Roxana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anexa nr.2  la Decizia nr. 31  din 04.09.2020 de constituire a catedrelor / comisiilor metodice

Privind stabilirea responsabililor pe domenii de activitate

Nr.crt.

COMISIA

    RESPONSABIL

  1.  

Comisia metodică a învățătorilor:

Preg. – Jagura Olimpia

I-II – Făget Cristina Mihaela

III-IV – Zaharia Alina

  1.  

Comisia metodică a diriginților:

Iordache Simona Nicoleta

  1.  

Comisia metodică a profesorilor de Limbă şi comunicare / Catedra de lb.moderne:

Achim Diana-lb.romana

- Stan Carmen- lb.moderne

  1.  

Comisia metodică a profesorilor de  Ştiinţe

Proca  Elena Maria

  1.  

Comisia metodică a profesorilor de  Om şi societate

Gheorghiţă  Mioara

  1.  

Comisia metodică a profesorilor de  Arte şi sport

Georgescu Violeta

  1.  

Comisia pentru asigurarea calității:

Iancu Liliana

  1.  

Comisia  pentru  prevenirea şi  eliminarea  violenţei, a  faptelor  de  corupție  şi  discriminare în  mediul  şcolar şi  promovarea  interculturalităţii:

Negrușer Niculina

  1.  

Comisia pentru programe și proiecte educative:

Buruiană Camelia

  1.  

Comisia pentru Curriculum:

Marcoşanu Iuliana

  1.  

Comisia pentru orar:

Apostu Corina

  1.  

Comisia pentru burse și programe sociale (Elevi cu cerinte speciale,Rechizite scolare, ”Euro 200”):

Moldovanu Paula

  1.  

Responsabil PSI

Abramiuc  Alexandru Doru

  1.  

Responsabil SNAC

Dinescu Laura Magdalena

  1.  

Responsabil protecţia  muncii

Marcoşanu Iuliana

  1.  

Resonsabil imaginea scolii

Florea Mihaela Cristina

  1.  

Responsabil Consiliul elevilor

Orzaru Alina

  1.  

Responsabil SIIIR

Țene Laurențiu Sorin

  1.  

Responsabil  olimpiade  scolare

Buruiană Camelia

  1.  

Responsabil manuale

Alexa Simona Anca

  1.  

Responsabil întocmire ROI

  - Marcoşanu Iuliana

 

DIRECTOR,                                                            SECRETAR  ŞEF,

 

            Prof. MARCOŞANU  IULIANA                                             MOLDOVANU PAULA